top of page

Practice Kit Kayıt Oluşturma

Sınıflarımızda kullanmış olduğumuz kitap setlerinin arkasında öğrencilere özel şifreler gelmektedir. Bu şifreler öğrencinin internet üzerinden ekstra çalışmalar yapmasını sağlar. Yaptığı bu çalışmalar öğretmeni tarafından dersle paralel bir şekilde söylenir. Öğrencinin yaptığı alıştırma sonuçları öğretmen tarafından görülebilir. Kodu aktive etmeniz için takip etmeniz gereken adımlar çok basit:


1. www.oxfordlearn.com adresine girin.


2. Oxford ID'nizi oluşturun'a basıyoruz.


3. Formu ÖĞRENCİNİN bilgilerini kullanarak dolduruyoruz.


4. Bu sayfada uygulamaya girmek için kullanacağınız bilgilerin son hali bulunmaktadır. Şifrenizi unutmanız durumunda kullanacağınız güvenlik sorusunun cevabını not etmeyi unutmayın. 'Devam' tuşuna basarak sıradaki adıma geçiyoruz.


5. 'İçeriğe Erişim' yazan yere basıyoruz.6. 'Erişim kodunuzu girin' yazan yere Workbook kitabınızın arkasındaki şifreyi girin.


7. Katılım kodu olarak öğretmeninizin öğrencinizin sınıfına özel verdiği kodu girin.


8. Katılım kodu olarak öğretmeninizin öğrencinizin sınıfına özel verdiği kodu girin.


9. Adımları doğru takip ettiğiniz takdirde bu aşamada 'Park Lingua Organization'a katılmış olacaksınız. 'Tamam' tuşuna basarak devam edin.


10. Kitaplarım sayfanızda sınıfta kullandığınız kitabınızı bulabilir, üstüne basarak içeriğe ulaşabilirsiniz.


11. 'Go to Content' yazısına basıp kitabın içeriğini görün.


12. 'Course Schedule' yazan yerden öğretmenlerinizin verdiği ödevleri takip edebilirsiniz. Ödevlerinizi ilk önce soldaki menüden başlığı seçip daha sonra da o başlığa ait doğru rakamlı kategoriyi seçerek yapabilirsiniz.


22 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Commenti


bottom of page